بستن پنجره

تومان

نکات مهم در مورد کوله پشتی

ظاهر شیک و کاربرد فراوان کوله پشتی چرم، تجربه استفاده از یک کوله پشتی زیبا و در عین حال مقاوم را برای شما به همراه دارد.

طرح‌هایی برای کوله پشتی چرم وجود دارند که شما می‌توانید هرکدام از آنها را متناسب با سلیقه شخصی خود انتخاب کنید زیرا با انتخاب یک کوله چرم مناسب, زیبایی و کیفیت را همزمان خواهید داشت. اما این تمام ماجرا نیست دلایل بیشتری هم برای انتخاب یک کوله چرم وجود دارد که در ادامه به آن پرداخته‌ایم.

 

مقاومت بافت چرم

از آنجایی که کوله پشتی محصولی بسیار کاربردی است و در موقعیت‌های مختلفی کاربرد دارد، استفاده از چرم که بافتی بسیار مقاوم است، در کوله پشتی یک نقطه قوت محسوب می‌شود. اگر در استفاده از کوله پشتی چرمی، اصول نگهداری و مراقبت از چرم نیز به خوبی رعایت شوند، آن کوله پشتی می‌تواند چندین سال همراه شما باشد. کوله چرم نه تنها مقاوم است بلکه به خوبی از وسایل داخل کیف هم محافظت می‌کند.

حتما بخوانید: اصول تمیز کردن و نگهداری چرم بدون استفاده از واکس

 

به راحتی تمیز می‌شود

حتما کوله پشتی‌های زیادی را دیده‌اید که گرد و غبار به عمق بافت آنها نفوذ می‌کند و موجب کثیف شدن کیف می‌شود و احتمالا تنها راه حل این موضوع شستن آن کیف است. درمورد کوله پشتی های چرم قضیه فرق می‌کند. اگر گرد و غبار روی کوله پشتی چرم باشد به راحتی می‌توانید با استفاده از یک دستمال نخی، این گرد  غبار را از روی چرم پاک کنید. برای زیبایی بیشتر و مراقبت از بافت چرم، گاهی کوله پشتی چرم را واکس بزنید تا مثل روز اول زیبا شود.

 راحتی بند کوله پشتی

بندهای کیف چرمی در مقایسه با کیف‌های پلاستیکی یا برزنتی، روی شانه‌های شما نرم‌تر و راحت‌تر هستند. همچنین، این بندها کمتر عرق می‌کنند و از روی شانه‌های شما لیز نمی‌خورند.

استایل خاص

صرف نظر از کاربردی بودن، محصولات چرمی جذابیت زیادی به شما هدیه می‌دهند. درست است که کوله‌های چرمی بسیار کاربردی هستند اما دلیل دیگر محبوبیت این محصول، شیک بودن آن است. چرم در هر محصولی که استفاده شود، آن محصول به عنوان مد روز طبقه بندی می‌شود. کیف‌های چرمی یکی از شیک‌ترین کیف‌های موجود هستند. اگر قصد تهیه یک کوله‌پشتی چرم را دارید، به فروشگاه اینترنتی ما مراجعه کنید و کوله‌پشتی‌ها  را مشاهده کنید.

 

 

 

شماره تان را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند