بستن پنجره

تومان

کفش مناسب محل کار

با توجه به این که در محل کار مدت زمان طولانی از کفش استفاده می شود، انتخاب کفش مناسب، راحت و استاندارد اهمیت بسیار زیادی برای شاغلین دارد. چرا که پوشیدن کفش نامناسب به شدت موجب خستگی و آزردگی  می گردد.

اکثر افراد به دلیل پوشیدن کفش های نامناسب در طول روز، پس از اتمام ساعات کاری، دچار گرفتگی عضلات، کمر درد وخستگی های بیش از حد می شوند.

بنابراین کسانی که می خواهند کفش اداری یا پرسنلی خوب، با ظاهری زیبا و ماندگار، با دوام بالا و راحتی داشته باشند، باید از کفش هایی با رویه چرم استفاده کنند.

کفش های اداری و مناسب برای محل کار معمولا از لحاظ مدل و شکل ظاهری مشخص هستند و در بازار به عنوان کفش رسمی، پرسنلی یا اداری شناخته شده اند.

مناسب بودن یک کفش صرفا به این معنا نیست که سایز عددی آن با پای فرد همخوانی داشته باشد بلکه باید در انتخاب کفش به فرم پا نیز توجه کرد.

چه بسا برخی از کفش‌ها با وجود این که از نظر سایز مشکلی ندارند اما از نظر فرم با پای فرد، همخوانی ندارند و باعث بروز مشکلات فراوانی می شوند.

نکات مهمی که در خرید کفش اداری باید رعایت کرد :

هنگام پوشیدن کفش‌ در نظر داشته ‌باشید که انگشتان پایتان دچار تغییر حالت نشوند و یا کنــاره‌های پایتان تحت فشار ناشی از کفش قرار نگیرد.

زمانی که قرار است کفش مدت زمان طولانی، مخصوصا در محیط کار استفاده شود باید زیره ای سبک، نرم، منعطف و رویه ای از جنس چرم طبیعی مناسب داشته باشد تا با ورود و خروج هوا به داخل کفش تـعریق پا و اذیت های ناشی از آن جلوگیری کند.

کفش اداری نباید تنها جنبه زیبایی داشته ‌باشد بلکه باید از هر لحاظ مانع از آسیب دیدن پای شما در برابر گرما، سرما، نیروهای وارده از طرف زمین و ناهمواری‌های زمین شود .

اگر از کمردردهای مکرر رنج می‌برید، سعی کنید کفش‌های طبی به پا کنید زیرا این کمردردها گاهی از عواقب پوشیدن کفش های نامناسب و غیراستاندارد است.

کفش باید با فرم طبیعی پاهای شما مطابقت داشته باشد. در ضمن قوس کف پا نیز باید متناسب با قوس کفش باشد.

هنگام پوشیدن کفش، پاشنه پاهای شما نباید درون کفش بلغزد.

پوشــیدن کفش های پنــجه باریک، انگشـــتان پا را تحت فشار قرار داده و بــدفرم می کند.

برای مشاهد کفش های زنانه اداری اینجا کلیک نمایید.

 

 

شماره تان را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند